VERANO DESIGN logo
 1. Konzultace

  První setkání, na kterém si dáme kávu a vzájemně se poznáme. Seznámím vás se svou prací a vy mě se svými plány, termíny a možnostmi. Osobní schůzka je důležitá, protože čím více o vás zjistím, tím lépe vám dokážu návrh přizpůsobit. Konzultace se nemusíte obávat, je nezávazná a zároveň vám dává možnost doptat se na vše, co není jasné.

 2. Cenová nabídka

  Kolik to bude stát? Design interiérů lze řešit v různých cenových rovinách, vždy s ohledem na preference klienta. Z toho důvodu doporučuji budget alespoň rámcově promyslet již před první konzultací. Detailní cenovou nabídku pro vás vypracuji na základě úvodní schůzky a dodání nezbytných podkladů.

 3. Zaměření

  Základním předpokladem pro návrh interiéru je precizní zaměření a zakreslení prostoru. Díky tomu lze předejít pozdějším komplikacím a výrazně ušetřit čas. Máte-li k dispozici plány, zkontroluji zaměření zde, popř. provedu nové zaměření osobně.

 4. Studie/návrh interiéru 

  Po schválení dispozičního řešení následuje vizuální část, kdy připravuji celkový koncept interiéru. Řeším barvy, materiály, vzory, tvary, zkrátka vše, co ovlivňuje výsledné vyznění. Spolehnout se můžete na to, že návrh pracuje s nejmenšími detaily, jako jsou kliky, vypínače a další.

 5. Příprava dokumentace 

  vypracuji kompletní dokumentaci nezbytnou pro realizační část. Součástí jsou detailní výkresy pro jednotlivá řemesla a sestavení rozpočtu.

 6. Realizace 

  Zajistím za vás veškerou komunikaci s dodavateli a realizačními firmami. Průběh prací dozoruji až do absolutního závěru.

 

Máte dotazy? Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci.

Chci více informací