VERANO DESIGN logo

...své významné postavení si interiérový design uchoval až do současnosti. A co interiérový design zahrnuje? A v čem spočívá jeho význam?

Charakteristika interiérového designu

Interiérový design je zaměřen na kompletní řešení interiéru, jehož cílem je vytvořit elegantní a funkční prostor. Zahrnuje uspořádání všech prvků v prostoru, aby došlo k vytvoření ideálního životního prostředí a byla zachována celistvost. Důležitou úlohou interiérového designu je také volba materiálů a designových doplňků, sladění jednotlivých interiérových prvků, vhodná kombinace barev, volba správného osvětlení a další parametry ovlivňující vzhled a funkčnost interiéru.

V rámci tvorby interiérového designu si kladu za cíl vytvořit takový interiér, který bude odrážet vaše přání, požadavky a jedinečný styl. Díky tomu se budete v daném prostoru cítit doslova jako doma. Jako interiérový designer vždy promýšlím návrh do sebemenšího detailu a několikrát s vámi konzultuji.

Interiérový design - elegantní a funkční interiér - VERANO DESIGN

Estetický a funkční prostor na míru

Nezbytnou součástí interiérového designu je propojení funkčnosti a vzhledu daného prostoru. Interiérový design Brno se mimo jiné postará o tvorbu ideálního prostoru pro konkrétní činnosti, jako je odpočinek, vaření, práce apod. Díky interiérovému designu tak bude prostor splňovat všechny vaše požadavky.

O dokonalém interiéru svého bytu, domu či kanceláře nemusíte jenom snít. Stačí se na mě obrátit a já se postarám o to, aby se vaše představy staly realitou. vytvořím vám interiér na míru, který bude propracován do všech detailů. Díky realistickým návrhům získáte jasné obrysy již před samotnou realizací.

Jako interiérová designérka vytvořím interiér dle vašich představ. Podívat se můžete na mé portfolio zrealizovaných projektů.

 

Máte dotazy? Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci.

Chci sjednat schůzku