VERANO DESIGN logo

Jako bytový designer jsem schopna vám navrhnout interiér, který bude splňovat všechna vaše přání a veškeré požadavky. Jednoduše přenesu vaše představy do reality a postarám se o to, aby váš byt splnil všechny funkce, které od něj očekáváte.

Kdy mě oslovit?

Oslovit mě můžete v mnoha situacích. Jako bytový designer vám mohu být nápomocná při rekonstrukci celého bytu, ale i v případě, že potřebujete oživit pouze konkrétní část interiéru. využít mých služeb můžete v případě, že potřebujete vylepšit a oživit konkrétní místnost, jako je obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna atd. Jako bytový designer mohu zajistit i návrh pouze určité části místnosti, ať už jde o kuchyňskou linku, knihovnu či nábytek na míru.

Jsem vám k dispozici i v případě, že nemáte konkrétní představu, jak by váš interiér měl vypadat. Jako bytový designer vám vytvořím prostor, který bude elegantní a funkční zároveň.

Bytový designer - bydlení dle vašich představ - VERANO DESIGN

Pojetí interiéru z mnoha hledisek

Jako každý bytový designer zohledňuji při vytváření prostoru mnoho hledisek, ať už se jedná o estetiku interiéru, sladěnost a kombinaci barev, volbu osvětlení, výběr materiálů a bytových doplňků, optimální využití prostoru, tvorbu úložného prostoru apod. Při práci samozřejmě zohledňuji také všechny vaše požadavky a přání, aby interiér splňoval veškerá vaše očekávání do nejmenšího detailu.

Stejně jako jiný bytový designer využívám při své práci znalosti z mnoha oborů a zároveň disponuji přehledem o subdodavatelích, kteří jsou schopni dodat vše, co je pro vytvoření vašeho interiéru potřeba. Postarám se o vytvoření esteticky a funkčně plnohodnotného prostoru i v atypicky disponovaných bytech. Poradím si s každým prostorem.

 

vytvořím vám interiér na míru

V rámci tvorby interiéru zohledňuji pouze potřeby a estetické cítění klienta, aby došlo k vytvoření interiéru na míru konkrétnímu klientovi. Samotnému zahájení tvorby předchází konzultace, jež má za cíl zjistit vaši nejpřesnější představu pojetí interiéru. Návrh interiéru pak vytvářím ve formě, která vám poskytne reálnou představu. Mým cílem je, abych se co nejvíce přiblížila vašemu estetickému cítění. Jedině tak bude vytvořen prostor vyhovující vašim potřebám přímo na míru.

Jako bytový designer Brno kladu důraz i na váš životní styl a další důležité parametry, aby byl interiér uzpůsoben i pro vaše děti a domácí mazlíčky. Při práci je samozřejmě zohledňována bezpečnost interiéru.

 

Máte dotazy? Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci.

Chci sjednat schůzku