VERANO DESIGN logo

Zpět na blog

Publikováno: 18. 8. 2022

Kategorie: Novinky

Co je to interiérový design?

Interiérový design je definován jako obor, který se zabývá výběrem a uspořádáním vnitřního vybavení budov. Obecně lze říct, že kdykoliv budete měnit nábytek či uspořádání vašeho prostoru, v podstatě děláte interiérový design. Aby tomu tak ale opravdu bylo, je potřeba doplnit si spoustu znalostí. Potřebujete vědět, jak správně kombinovat barvy, tvary a různé další prvky. A toho bez studia teorie a testování v praxi nedosáhnete.

Kdo je to interiérový designér?

Interiérový designér je osoba, jež všechny tyto činnosti vykonává. V mém případě jde o návrhy i celou řadu věcí s tím spojených. Pokud se během společné konzultace naladíme na stejnou vlnu, zajistím pro vás nejen design bytů, rodinných domů, kanceláří a komerčních prostor. Postarám se také o následnou komunikaci s dodavateli a dohled při samotné realizaci. Na konci naší spolupráce tak bude váš zhmotněný sen v podobě osobitého interiéru.

Kdy volat o pomoc?

Je trochu nešťastné zvát si interiérového designéra až téměř u cílové pásky. Jestliže se chcete pustit do rekonstrukce nebo od píky postavit nový dům, domluvte se na spolupráci včas. Nejlépe v úplných počátcích projektu. Když to nevyjde, ráda vám pomůžu vdechnout život i čerstvě postaveným prostorám.